yavru labrador

Yavru Labrador Retriever

Irkının Özelliklerini en iyi şekilde Taşıyan Yavru labrador Retriever köpeğinizi alabileceğiniz en iyi yerdesiniz. Türkiyede labrador retriever ırkına değer veren insanların kurmuş olduğu labrador retriever üretim merkezinde sizlerin istediği kalitede labrador retriever bulunmakltadır.

Türkiyede Bu ırka değer verilmesini sağlmaya çalışan bizler ırkı standartlarını ülkemizde daha yukarılara çekmekteyiz.

Sizlerde labrador istiyorsanız

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Labrador Retriever

yavru labrador
yavru labrador

Labrador Irkı dünyanın en akıllı ırklarından bir tanesidir. Bize sorarsanız en akıllısıdır. Çünkü hiçbir köpek labradorun yaptığı hizmetleri yapamaz, o bir arama kurtarma köpeği, o bir kör köpeği ( insanı anlayabilen en iyi köpek ) o mükemmel bir aile köpeği evet bunların hepsinin birleştiği köpek Labradordur.

yavru labrador retriever
yavru labrador retriever

Özellikler yurtdışında ev içerisinde en fazla ırktır . Türkiyede labrador ırkını orjinal rehabiltasyon kanından gelen köpeklerden üretilmediği için çok fazla değeri bilinmemektedir. Üretilen çifyliklerde genelde av kanı ile karıştırılan bu ırk çok hareketli yavrular dünyaya gelmektedir.


Bizlerin üretimleri olan secereli labrador yavrularımız anne babaları kayıt altında olan köpeklerin yavrularıdır. Herhangi bir karışıklık olmaması için köpek ırkları kinoloji federasyonu tarafından kayıt altında üretim yaptırılmaktadır.

satılık yavru labrador
satılık yavru labrador

Bizlerin yapmış olduğu labrador retriever yavrusu köpeklerimizi sitemizi araştırarak görebilirsiniz . Irkının bütün özelliklerini iyi şekilde taşıyan yurt dışından özel seçilerek getirilen labrador retriever ırkı köpeklerimiz yarışmalarda standartlara ne kadar uygun olduğunu göstermektedirler.

Yavru alacağınız her köpek ırkına has özellikler taşımalıdır. Çünkü sizler uzun araştırmalar sonucu ailenize uygun olan bir ırk seçmektesiniz.

Alacağınız yavrunuz sizlerin uzun uğraşlar sonunda bulduğu ırkın özelliklerini çok iyi bir şekilde taşıması gerekmektedir.

Labrador Retriever Turkey