safkan labrador nasıl anlaşılır

Safkan Labrador Nasıl Anlaşılır

Merhabalar

Labrador Özellikleri olarak dünyanın farklı köpeklerinden bir tanesidir. Bir Labrador Retriever Karakter olarak mükemmel bir rehabilitasyon köpeğidir.

Safkan Labrador Nasıl Anlaşılır ;

Labrador retriever ırkı zeki, hareketli ,insancıl , çocuklarla ve yaşlılar ile çok iyi geçinebilen, iyi eğitim verildiğinde insanların büyüklüklerine ve küçüklüklerine göre hareklerini belirleyen mükemmel bir rehber ırktır. Evet doğrudur çocuğa çocuk , yaşlıya yaşlı , gence genç gibi davranan ve her zaman sizi anlamaya çalışan bir ırktır.

Ülkemizde şekil olarak labradora benzeyen bütün köpekler labrador retriever ırkı altında satılmakta veya sahiplendirilmektedir. Labrador Retriever sadece şekil olarak belirleyici özellikleri olan bir ırk değildir. Labradoru labrador yapan en büyük özelliği rehber kan rehabilitasyon köpeği karakteri olmasıdır. Yani aldığınız ve alacağınız köpek şekil olarak değil karakter olarak ön plana çıkan bir köpektir.

safkan labrador nasıl anlaşılır
safkan labrador nasıl anlaşılır

Tip olarak çoğu köpek yavru iken labrador olup olmadığı anlaşılmazken sizlere önereceğimiz tek şey; Doğru bir labrador almak için anlayabileceğiniz tek doğru yol secereli bir yavru sahiplenmeniz.

Labrador özellikleri

labrador özellikleri
labrador özellikleri

Bu ırkın orijinal olduğunu yavrular küçük iken çok rahat bir şekilde anlayamazsınız. Çünkü labradorun en kötü yanı yavru iken standart bir köpek görüntüsüne benzemesidir. Tabiki secereli bir labrador kesinlikle kendini yavru iken bile belli etmektedir ama secereli olmayan bir labrador yavrusunu anlamanız o kadar basit olmayacaktır. Labrador retriever ırkına değer veren bu ırkın özelliklerini iyi bilen bizler gibi bu ırka yatırım yapmış ırka hakim kişilerden yavru almanızı öneririz. Yoksa Alacağınız labradorunuz tip olarak bu ırkı anıtsa da labrador özellikleri ni kesinlikle taşımayacaktır.

Bizler labrador retriever ırkına yaptığımız hizmetleri sitemizden paylaşıyoruz. Irka hakim olarak sizlere en kaliteli en iyi yavruları getiriyoruz veya üretiyoruz.

Safkan Labrador  Sorusuna Daha iyi bir cevap almak için bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz

İletişim  05435865500