beyaz labrador yavru

Beyaz Labrador Yavru

Türkiyede ve Dünyada en çok tercih edilen renkler arasında olan beyaz renkte labrador retriever yavrularımız anne altında sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Beyaz Labrador Retriever yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşımaktadır. Labrador retriever yüzündeki masumuyetin en fazla belli olduğu renk olan beyaz labrador retriever yavrularımız FCİ A secereye sahiptir.


beyaz labrador
beyaz labrador

Türkiyenin En iyi seceresine sahip olan ve türkiye bir çok yarışmada ırk özellikleri yarışmalarında mükemmel derecelere imza atmış iki köpeğimizin 5 tane yavrusu olmuştur. Anne babaların derecelerine ve resimlerine sitemizde bakabilirsiniz.

Beyaz Labrador Yavru ;

yavrularımızın 3 tanesi dişi 2 tanesi erkek olarak dünyaya gelmiştir. Yavrularımız FCİ secereli olarak aşı programlarına başlanmış şekilde microchipleri takıldıktan sonra teslim edilecektir.

Aynı eşleşmeden geçen sene aldığımız yavrulardan Barnie isimli köpeğimiz bizimle kalmıştır. ve bu eşleşmenin ne kadar iyi bir eşleşme olduğunu ve kaliteli yavru verdiğini bizlere kanıtlamıştır.

Barnie 2018yılında hollandaya DÜNYA şampiyonasına giderek bizleri gururlandırmış ve 3. olmuştur. Türkiyede çıktığı bütün yarışmalarda bütün köpekler arasında (yarışmada olan bütün ırkların arasında) çok iyi dereceler alarak bizleri gururlandırmaya devam etmektedir.


https://www.yavrulabrador.com/labr-team-brighton/


Beyaz renkteki Labrador Retriever Türkiyede çok nadir ve en çok istenilen renktir. sizlerinde isteği üzerine yurtdışından getirmiş olduğumuz damızlıklarımız ile beyaz labrador üretmeye başlamış bulunmaktayız.

Bizler Labrador Retriever Turkey olarak her zaman en kaliteli ve en iyi yavruyu nasıl üretirizin peşinde koşmaktayız. Sizlere sunacağımız yavrular her zaman ayrıcalıklı bir yavru olacaktır. Getirmiş olduğumuz damızlıklarımız özel araştırmalar sonucunda çifliğimizde bulunan damızlık köpeklerimize uyum sağlayacağı secerelere sahip olması bizler için çok önemlidir.

Bizler herzaman daha kaliteli ve ırkının özelliklerini daha iyi şekilde sunana yavrular üreterek sizlere sunmaktayız.

Labrador Retriever Turkey