yavru beyaz labrador retriever

Satılık beyaz Labrador Retriever Yavrular

Beyaz Labrador Retriever Irkının En açık rengi olan beyaz labrador retriever yavrularımız sizler için Labrador retriever üretim çiftliğimizde üretilmek birlikte sipariş üzerine de getirilmektedir. Beyaz Renkli Labrador en fazla ukrayna tarafında bulunmakta ve bu bölgenin en sevilen rengidir. Tam beyaz olmamakla birlikte çok ufak sarılıklar bulunma ihtimalide vardır. Özellikle kulaklarının ucunda bulunan sarılıklar bulunmaktadır.

satılık beyaz labrador yavruları
satılık beyaz labrador yavruları

Damılıklarımız Yurtdışından secereli olarak getirilmekte ve türkiye de secereli olarak üretilmektedir. Sizlerin talebi üzerine getirlmekte olan yavrular ukraynadan secereli olarak gelmektedir. Ukrayna secereli veya sizlerin isteği üzerine export secereli olarak getirilmektedir.

Kaliteli Beyaz Labrador İçin bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İRTİBAT : 05435865500

yavru beyaz labrador
yavru beyaz labrador

satılık beyaz labrador

Uzun düşünmenizden sonra en sonunda sizlerde evinize alacağınız labradorunuzu almaya karar vermeniz gerçekten çok güzel. Labrador retriever ırkı çok akıllı ve kurnaz bir ırktır.

Evinizin neşesini üst seviyeye çekecek mükemmel bir dosttur. Labradorunuzun bakımı hakkında bulabileceğiniz en detaylı bilgiler yavru labrador bakımı yazımızda bulunmaktadır. Labradorumuzu evimize aldığımız andan itibaren köpeğinizin eğitimi başmaktadır. Eğitim için yavru labrador eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz. yazımızda sizlerin ilk defa alacağınız labradorunuz hakkında olabilecek bütün herşeyi paylaşmaktadır

Yavrunuza evinizde bakacaksanız evinizde yaşayabileceğiniz en büyük sorun tuvalet eğitimi sorunudur. Yavru labradorunuz tuvalet eğitimi vermenin en kolay yolu sizler için derlediğimiz yavru labrador tuvalet eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz en önemli husus Bir Labrador Aldığınız zaman labradurunuzun beslenmesidir. Mükemmel obez olan bu ırk verdiğiniz herşeyi mükemmel bir iştahla yemesi ile bilinmektedir. Labradorunuzun Beslenmesi hakkında bilmeniz gereken bütün her şey yavru labrador beslenmesi yazımızda Bulabilirsiniz.

Sizler için paylaştığımız yazımızı sonuna kadar üşenmeden okuduğunuz için Teşekkürler

Lab’R Team Turkey