Rosie Britgitte Minikin

Rosie Britgitte Minikin

Üretim çiftliğimizin en güzel labradorları arasında olan Rosie Ukraynadan ülkemize getirilerek Çiftliğimiz bünyesine kazandırılmıştır.

Mükemmel kalitede gen aktarımı olan ve şampiyon köpeklerin kanından gelen köpeğimiz seceresi ile göz doldurmaktadır.

Rosie Britgitte Minikin
Rosie secere

Labrador Retriever Turkey sizlere daha kalitede safkan ırk özelliklerini en iyi şekilde taşıyan ve genetik aktarımında sıkıntı olmayan köpeklerimizle daha iyi yavru vermek için emek veriyoruz.

Lab’R Team Turkey

Rosie Britgitte Minikin
Rosie Britgitte Minikin

Rosie Britgitte Minikin

Dünyanın çeşitli ülkelerinden ülkemize kazandırdığımız labradorlarımız türkiyede üretilecek olan labrador yavrusu kalitesini daha yukarı çekmek içindir. Türkiyeye getirdiğimiz Rossie Ukraynadan çok kalın ve iyi kalitede yavru veren iyi bir erkek damızlık köpeğin yavrusudur.

Çiftliğimizde çıkacak olan yavru kalitesini daha iyi seviyede olması için getirilen Rosie bizlerin çiftliğimizdeki göz bebeklerimizden bir tanesidir.

Ukraynanın en çok kullanılan damızlık erkeklerinden bir tanesi olan Windum Barberry prince of wales adındaki erkeğin yavrusu olan rossie daha sonraki eşleşmelerde aynı kalitede kalın ve gösterişli yavru verecektir.

Çiftliğimizde bulunan erkek damızlıklarımız ile iyi bir eşleşme yaparak iyi kalitede yavru dünyaya getirmesini planladığımız köpeğimizde yavru temin etmek isterseniz bizleri takip edin. daha önce aldığımız yavrular ile bu hayallerimizin gerçek olduğunu gösteren rossie daha sonra daha iyi yavrular vereceğinden eminiz.

Labrador Retriever Turkey