Eskişehir Labrador Retriever

Eskişehir  Labrador Yavrumuzu Teslim Ettik

Eskişehirden gelerek mükemmel güzellikteki dişi yavrumuzu teslim alarak aile ferdi olmuştur. Ailemize Yeni hayatında uzun bir ömür diliyoruz.

Labrador Retriever Turkey i tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. yavrunuzun tüyü kadar ömrü olması dileğiyle

Ailelerinize katacağınız yeni bir ferd için bizleri her zaman tercih edebilirsiniz. Bizler daha önce ürettiğimiz yavrularımız ve daha sonra üreteceğimiz yavrularla her zaman gurur duymaktayız.

Labrador üretim çiftliği olarak bizler her zaman üzerine koyarak daha iyi damızlıklar getirerek sizlere daha iyi yavruyu nasıl teslim edebiliriz diye uğraşmaktayız.

Lab’R Team Turkey 

Eskişehir Labrador Retriever
Eskişehir Labrador Retriever

eskişehirden bizleri tercih ederek anne altından rezerve ederek yavrularını ayıran ailemiz. Anne altında yavrumuzun büyümesini bekleyerek heyecanla gün saymıştır. Labrador üretiminde türkiyede önde gelen üretim çiftliğimiz yavrumuzun günü gelen bütün uygulamalarını eksiksiz bir şekilde yaparak yavrumuzu ailemize teslim etmektedir.

Türkiyenin bütün illerinde çiftliğimizi tercih eden ailelerimizi buradan sizler ile paylaşmak istemekteyiz. Alacağınız labrador yavrusunun yavru iken nasıl olduğu değil büyüdüğü zaman nasıl bir köpek olacağı önemlidir.

Ailenize Katacağınız doğru ırk ve doğru yavru her zaman sizin ailenizin hayatını zorlaştırmak yerine dahada kolaylaştıracaktır.

unutmayın yavru seçerken üreticiye danışarak ailenize katılacak yavru hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatta sizlerin yaşam tarzınızı anlatarak sizlere doğru yavru seçimi hakkında sizlere yardımcı olmasını sizlere destek vermesini isteyebilirsiniz.

Labrador Retriever Turkey