Lab'R Team Brighton

Lab’R Team Brighton Türkiyede Üretilmiş en iyi labradorlardan bir tanesi olan Barnie bu sene bizleri ringlerde temsil edecektir.

Barnie Seceresi ve ırk standartları ile kendisini görenlere ne kadar doğru bir üretim olduğunu kanıtlamıştır. Sadece 11 aylık olmasına rağmen gerçekten çok kaliteli bir köpektir.

Lab'R Team Brighton
Lab’R Team Brighton

Mükemmel güzellikteki yavrumuz türkiyede kendisini fazlası ile kanıtlamış olan iki köpeğimizin yavrusudur. Labrador Üretim çiftliğimizin en başarılı iki köpeği olan damızlıklarımız yarışmalarda aldıkları dereceler ile kendilerinin ne kadar iyi köpekler olduklarını kanıtlamışlardır.

Köpeğimizin annesi yarışmalarda kendini kanıtlamış
AMBER KİNGDOM GUİNEA

Yavrularımızın babası ise türkiyede yaptığı dereceler ile ve 2018 yılında federasyona katılmış bütün köpekler arasında beşinci köpek olmuştur
GORDON GOLD STAR OF TADİNAVY

Lab’R Team Brighton

lab'R Tem Turkey
lab’R Tem Turkey

Labrador Retriever Turkey üretim çiftliğimizin en gözde köpeklerinden hatta bizim için en değerlisi olan barnie yaptığı ve yapacakları ile Irkının standartlarını ne kadar güzel taşıdığını kanıtlamıştır.

Yavru kategorisinde yarışmalarda Puppy BİS yaparak , Yarışmaya katılan bütün ırklarda yavrular arasında en iyisi seçilmiştir.

Daha sonra barniyi yurtdışına DÜNYA ŞAMPİYONASINA göndererek hayallerimizi gerçekleştirdik Barnie buradada kendini kanıtlayarak dünya üçüncü olmuştur

Barnie sizlerinde gördüğü gibi görüntüsü ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Bu labradorumuz çiftliğimizde kalarak bizleri temsil etmektedir.

Çiftliğimize gelerek bizlerin ne kadar doğru ve güzel bir üretim yaptığını canlı olarak görmeniz için çiftliğimiz bünyesindedir. Geldiğiniz zaman çiftliğimizde göğsümüzü gerere size göstereceğimiz köpeğimizi dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Çiftliğimize Gelerek bizleri mutlu edeceksiniz.

Labrador Retriever Turkey