sponsor royal canin

Sponsor Royal Canin Mama

Mama Konusunda dünyanın liderleri arasında en başta gelen ROYAL CANİN firması ile sponsorluk anlaşması imzalanarak farkımızı ortaya koyduk.

Gerek Yurt içinde ve gerek yurtdışında aldığımız yarışma dereceleriile ülkemizin lider labrador üreticisi olan çiftliğimiz Lab’R Team sponsorluk anlaşması imzalamıştır.

sponsor royal canin
sponsor royal canin


Başarılarımızın böyle büyük firma tarafından desteklenmesi bizim için gurur verici olmuştur.

Sponsor Royal Canin

Dünyanın En iyi mama firmasının Profesyonel sınıf mamaları ile üreticeğimiz Labrador Yavrularımızın gelişimini ve Sağlığını çok daha iyi yerlere getireceğimizden hiç şüphemiz yoktur

Lab’R Team Turkey ailesine hayırlı olsun

Dünyada önde Gelen Üreticilerin Kullandığı Professional Serisi mamalar Yavru Gelişiminde Önemli bileşenlere sahiptir. Özel Formüle Edilmiş Ve sadece üreticilere temin edilen mama normallerinden daha iyi bir formüle sahiptir, Yavru Gelişiminde ve büyümesinde önemli formüllere sahip olan Profesyonel seri mama ile Bizlerden temin edebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen Labrador üreticilerinin kullandığı profesyonel sınıf mamalar artık türkiyede bulunmaktadır.

Türkiyeye yeni gelen bu mamalar artık Labrador Retriever Bünyesinde Bulunmaktadıır. Royal Canin Puppy mama isteyenler bizimle irtibata Geçebilir.

Çiftliğimizde Kaliteli yavru üretmemizin ana sebeplerinden bir tanesi iyi beslenmedir. Yavruların devamında gelişimleri ve Doğru kiloda büyütülerek kaliteli profesyonel mama ile beslenmesi çok önemlidir.

Yavruların gelişimde ve eklem desteklemesinde özel olarak formülünün içinde bulunan destekleyiciler ile yavrunun anatamosini desteklemektedir.

Labrador Retiever Turkey