beyaz labrador

Orijinal Gerçek Labrador

Labrador retriever ırkı yavruyken çok sevimli bir köpektir. Bütün yavrular hemen hemen aynı güzellikte ve sevimliliktedir.

Buda labrador retriever ırkını çok sevilen bir ırk yapmaktadır. Alacağımız yavruyu yavru iken orijinal bir labrador aldığımızı nasıl anlarız.

labrador yavrularımız yavru iken hemen hemen hepsi aynı olduğundan çok büyük bir fark olmadıkça bunu anlayamazsınız.

 Orijinal Gerçek Labrador
orijinal Gerçek Labrador

Alacağımız Labrador Yavrusunun gelecekte nasıl bir labrador olacağını yavrunun anne babasını görerek hemen hemen nasıl karakterde ve nasıl ırk standartlarında olacağını az çok anlayabilirsiniz.

Bu işe önem vermeyen bir çiftlikten alacağınız labradorların anne babaları diye farklı bir Labrador gösterebilirler. Alacağınız labrador yavrusunu alacağınız kişileri internet üzerinden çok iyi bir şekilde araştırın.

orijinal labrador yavrusu
orijinal labrador yavrusu

Orijinal Labrador

Alacağınız bir labradorun gerçek bir labrador olduğunu belgeleyen tek evrak Federasyon tarafından verilen seceredir. Secereli bir labradorun anne babaları federasyon yetkilileri tarafından değerlendirilerek üretim izni verilmiş köpeklerdir.

Secereli labradorların maliyetleri yüksektir. Sizlerin bütçeleri doğrultusunda alacağınız her yavruyu sorgulayarak almanızı tavsiye ederiz. Önce alacağınız yeri sonra üretim yapılan damızlıkları gözünüzle görerek almanızı tavsiye ederiz.

beyaz labrador
beyaz labrador

Bizler Yaptığımız bütün üretimlerimiz ile gurur duymaktayız. Büyüdüğü zaman labrador ırkının özelliklerini taşıması ve sizlerin uzun süredir hayallerini kurarak aldığınız bir labrador yavrusunun büyüdüğü zamanda hayallerinizdeki orijinal labrador olması bizler için çok önemlidir.

ucuz fiyatlar veriliyor diye farklı yerlerden yavru iken sevimliğine kanarak aldığınız ama büyüdüğü zaman labrador ile alakası olmayan bir ırk çıkan çok köpek üzülerekte olsa gördük.

İyice araştırmadan lütfen labrador yavrusu sahiplenmeyin …

Labrador Retriever Turkey