labrador retriever dernegi


2018 yılında Bursa Dernekler Müdürlüğüne başvurularak 16.052.018 kütük numaralı Labrador Retriever Derneğimiz Mayıs ayında Bursa merkezli olmak üzere resmen kurulmuştur.

Ülkemizde birçok kişi tarafından tanınan ve beslenen Labrador Retriever ırkı sahiplerini bir çatı altında toplayıp; bu ırkın ülkemizdeki doğru tanıtımını ve ırk hakkında bilimsel araştırma ve çalışmaları yapmayı, seminer ve yarışmalar düzenlemeyi, köpek sahiplerinin sorunlarına çözüm üretmeyi amaçlamaktadır.


labrador retriever ırk derneği ;

labrador retriever dernegi
labrador retriever dernegi

Labrador Retriever Irkı hakkında ülkemizde halen çok doğru bilgi sahibi olunmamaktadır. Irk hakkında doğru ve daha gerçekçi bilgiler veren derneğimizin internet sitesine girerek doğru açıklayıcı ve gerçek labrador retriever ırkının nasıl olacağı hakkında bilgiler alabilrsiniz.

http://www.labradordernegi.org/

https://www.facebook.com/labrador.retriever.irk.dernegi/


Derneğimizin internet sitelerini ziyaret edebilir. Derneğimize üye olabilir labrador retriever ırkını geliştirmeye yardımcı olabilirsiniz.

Labrador retriever Turkey olarak üretimlerimizi labrador retriever derneğine bağlı olarak yapmaktayız. Labrador ırkını ülkemizde temsil etmekte olan derneğimiz ırkımızın kalitesini daha yukarıya çekmek için çalışmaktadır.

Lab’R Team Turkey