satılık labrador yavru

Satılık Labrador Yavru fiyatları ve güncel yavru bilgilerimiz için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Çiftliğimizde Dünyaya gelen labrador retriever yavrularımız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Çiftliğimiz bünyesinde bulunan yetişkin köpeklerimiz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

satılık labrador yavru

Çiftliğimizde yavru üretimi yaptığımız damızlık labradorlarımız özel olarak seçilmiş ve yıllar önce bizler ile tanışan köpeklerimizin üretimlerine devam ederek kanlarını takip ettiğimiz köpeklerimizdir.

Labrador Retriever Turkey Üretim çiftliğinden satın alacağınız labrador yavrunuz özel bir yavru olacağını hiç bir zaman unutmayınız.
Çiftliğimizde hiç bir zaman elimizde yavru olursa olsun nasıl karakterli olursa o olsun denmemiştir. çiftliğimizde genetik rahatsızlığı olan bir köpeğin üretimi kesinlikle yapılmamaktadır.

Bunları sizlere anlatmamızdaki en önemli husus yavru iken birbirine çok benzeyen köpekler olduğundan sevimliğine kanarak geçmişi hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir yerden labrador almamanız hakkında.

satılık labrador

Unutmayın alacağınız yavrunuz büyüdüğü zaman karakteristik olarak ailenize uygun olması önemlidir. buda en iyi şekilde ebeveynlerinin karakteristik yapısından anlaşılmaktadır. Ortalama 15 sene sizlerin hayatına misafirlik edecek dostunuz, hayatınıza zorluk çıkartarak bulunmaktansa sizlerin hayatına keyif veren bir canlı olması gerekmektedir.

Satılık Labrador Yavru adı altında yazılan bu yazımızın asıl amacı sizleri bilgilendirmektir. Çiftliğimiz sadece Labrador Retriever ırkı ile uğraşan ve bu ırka aşık insanlar tarafından kurulmuş bir üretim çiftliğidir.
Çiftliğimizde bulunan bütün köpeklerimizin karakteristik yapısını tanımakta ve eşleşmelerde bunları göz önünden bulundurmaktayız.

satılık labrador yavruları
satılık labrador yavruları

Doğan yavrularımız doğru ailelere teslim ederek ,ailelerimizin bizlere olan güvenini her zaman doğru şekilde karşılamışızdır.

Labrador Yavru

Hiçbir zaman, Labrador olsun işte hepsi aynı düşüncesi ile bir yola çıkmayınız. Unutmayın ki ailenize ve çocuğunuza bir dost bir arkadaş ailenizin hayatını keyiflendirecek veya zorlaştıracak bir canlı ediniyorsunuz.

Sizleri bu ırka yönlendiren, araştırmalarınız da ailenize uygun bir karakter yapısını bulduğunuz. Sizleri mutlu edeceğine inandığınız bu samimi ırk hakkında araştırmalarınızı çok daha iyi bir şekilde yaparak sahipleniniz.

Umarım ailenize uygun Güzel bir dost edinirsiniz.
Labrador Retriever Turkey