yavru labrador fiyat

Yavru Labrador Fiyatı

Labrador Retriever Irkı Köpek almak istiyorsanız firmamızdan fiyat bilgisi alınız. Labrador yavru fiyatı köpeğinizin kalitesine ve ırk özelliğine göre değişmektedir.

labrador fiyatlari
labrador fiyatlari

Seceresiz labrador yavru fiyatlarında en uygun labrador siyah renkte olan yavrudur. Sonra şampanya diye tabir ettiğimiz labrador yavrusu en değerli renk olarakta chocolate labrador yavrusudur.

Secereli labrador ücretleri anne babasının pedigree kalitesi ve anne babalarının yarışma standartlarında alacağı derecelere göre fiyatları değişmektedir. Bizlerin yarışmalarda yaptığı dereceleri sitemizde görebilirsiniz.

Labrador Retriever yavru fiyatları için

İRTİBAT : 05435865500

Yavru Labrador Fiyatı

labrador fiyat
labrador fiyat

Unutmayın Sahipleneceğiniz bir köpeği fiyata göre değil yavrunun safkanlığına ve sağlığına göre sahiplenin

Türkiyede Secereli üretim yapan üreticiler ücret belirlemede size göre yüksek olabilecek bir fiyat belirleyebilir. Unutmayın ki Yapılan bu üretimde üreticiler Annen Baba Köpekleri Yurt dışındaki üreticilerden Özellikle seçerek üretime uygun olarak getirmektedir. Getirilen ücretler sizlerin tahmin edeceği ücretlerin çok üstündedir.

Secereli alacağınız köpeğinizin safkanlığı ve anne babadan gelcek olan kalıtsal rahatsızlıklar hemen hemen hiç yoktur.

yavru labrador fiyatlari
yavru labrador fiyatlari

Seceresiz alacağınız labrador yavrunuzu ise bizlerden sizlere tavsiye iyice araştırarak doğru üreticiden almanız. Türkiyede Üretim yapan çok fazla çiftlik vardır bunların aralarında iyi üreticilerde mevcuttur kötü üreticilerde mevcuttur.

Alacağınız köpeklerin anne babalarını görerek alın . Alacağınız çiftliği veya üreticiyi internet üzerinde iyice araştırınız. Bu sizin çok uzun zamanınızı almaz.

Şaşalı üretim çiftliklerinde sizleri anne babayı gösteremeyen üretim çiftliklerinden uzak durunuz.

Bizler sizlere nasıl yavru sahiplenmeniz hakkında elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık sizlerde üzerinize düşeni yaparak evlatlarınızla birlikte çok iyi zaman geçirecek bir dost almanız dileğiyle

Lab’R Team Turkey

yavru labrador fiyatı
yavru labrador fiyatı
siyah labrador fiyat
siyah labrador fiyat