secereli labrador

Secereli Labrador Yavrumuz

Ukraynadan özel istek üzerine üst kalitede yavru isteyen ailemize secereli labrador yavrumuzu teslim ettik . Yavrumuzu özel olarak bildiğimiz ve tanıdığımız üreticilerden seçerek ince eleyip sık dokuyarak sizler için seçmekteyiz.

Ukrayanadan herkes yavru labrador getirdiğini iddia etsede bizler getirdiğimiz bütün köpeklerin ırk standartları olarak özellikli yavru getirdiğimizin arkasındayız

Secereli Labrador Yavrumuz ;

secereli labrador
secereli labrador

Fci secereli olarak getirdiğimiz yavrularımız türkiyede göreceğiniz labradorların çok üstünde kalitedir. Görüntüsü ve ırkına has özellikleri tam olarak gözlemleyeceğiniz yavrularımızda özellikle büyüdüğü zaman olacağı bizim için önemlidir.

Unutmayın yavru iken bütün köpekler tatlı ve sevimlidir. Önemli olan büyüdüğü ne olacağı ve nasıl karakterde bir köpek olacağıdır. Sizde bir labrador köpek yavrusu almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bizlerden alacağınız labrador yavrusu nasıl bir köpek olacağınız internet sitemiz üzerinde yapacağınız 15 dakikalık bir gezinme ile görebilirsiniz. Gerçek ırk özelliklerini gösteren yavrularımız büyüdükleri zamanda labrador özelliklerini çok iyi şekilde taşımaktadır.

çocuklarınızı rahatça teslim edebileceğiniz rahabilitasyon köpeği olarak kullanılan rehber köpekler. Secerelerinde bu köpeklerin atalarını bile görebilmektesiniz. Bunlar size daha sonra nasıl bir köpek olacağını göstermektedir. Fci hakemleri tarafından üretim izni alınarak üretilen damızlık köpekler herhangi bir genetik rahatsızlığı taşımadığını hakemlere kendini göstererek kanıtlamaktadır. Hiç bir köpek hakem değerlendirmesi yapmadan üretim izni alamaz.

Hakemler değerlendirmesinde köpeklerin bütün herşeyine tam anlamınla bakarak sorunsuz üretim için uygun olup olmadığına bakmaktadır.