satılık labrador

Siyah labrador

Mükemmel kalitede olan  labrador retriever yavrularımız dünyaya gelmiştir yavrularımız anne altından rezervasyona açıktır.

Labrador retriever ırkında kaliteli yavru orjinal safkan ırk özelliklerini çok iyi şekilde taşıyan yavru isteyenlerin doğru adresi.

siyah labrador

siyah labrador

siyah labrador ;

Labrador retriever ırkının siyah incisi labrador yavrularımız Mükemmel Kalitede olup ırk standartlarına sahiptir.

labrador yavruları zerafeti ve rengi ile ayrıcalıklı olan labrador retriever yavrularımız emsallerinin üstünde kalitedirler.

Kömür gibi simsiyah olan yavrularımız ırkının verdiği özellikle parlak ve sağlam tüy yapısına sahiptir.

Sizlerde Kaliteli  bir labrador yavrusu teslim almak isterseniz

İRTİBAT : 05435865500

yavru.siyah.labrador

yavru labrador

Evinize alacağınız  labrador unuzu iyi araştırarak sadece kendi içinizden geldiği renk ve standartlarda almanızı tavsiye edersiz. Türkiyede siyah renk köpek çok sevilmesede bizler için çok değerli bir renktir. Görüntüsü ve güneşin altında bir inci gibi parlaması diğer renk labradorlardan daha farklı bir albeniye sahip olmaktadır. Bizden alacağınız  labradorlar tüy yapısı ve genel görüntüsü ile kalın bir görüntüye sahip olacaktır.

Siyah renkteki  labrador ırkını bizlere sevdiren amado adındaki erkeğimiz görenleri kendine hayran bırakmakatadır

Teşekkürler
Labrador Retriever Turkey

labrador.retriever

labrador retriever

Bizler labrador ırkını secereli olarak üreterek sizlere laf değil evrakları ile kaliteli safkan bir yavru teslim etmekteyiz. Secere nedir adlı yazımızı okuyarak secerenin önemini sizlerde görebilirsiz. Genetik rahatsızlığı olmayan safkan ırkının özelliklerini en iyi şekilde taşıyan tam bir aile köpeği almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Unutmayın ki alacağınız yavrunuz sizler ve çocuklarınız ve hatta torunlarınız ile birlikte 15 sene sizin ailenize bir birey olarak katılacaktır. İyice düşünmeden buna karar vermeyiniz.

satilik.labrador

satilik labrador

yavru.labrador.retriever

yavru labrador retriever

Labrador Retriever Turkey

Bizler herzaman daha iyi labrador yavrusunu nasıl üretiz düşüncesindeyiz.