secereli labrador retriever

Satılık Labrador yavru ilanlarımız sizlere kaliteli labradorlarımızın sunumudur. Bizlerden sahipleneceğiniz labrador yavrularımız unutmayın ki ırkının en iyi temsilcilerinden bir tanesi olacaktır.

Yurtdışından getirdiğimiz ve bizlerin uzun süredir ürettiği ırkı hakkında detaylı bilgiye sahip olduğumu Labrador retriever ırkı damızlıklarımızın eşleşmesinden meydana gelen  yavrularımız annelerinin altından seçme imkanı ile annelerini babaları çiftliğimizde görerek alabilirsiniz. annelerinden gerekli anne sütünü aldıktan sonra mamaya düşürülerek gelişimi daha iyi sağladıktan sonra  veteriner hekimlerimizin düzenli kontrolünde geçirilmektedir.

secereli labrador retriever
secereli labrador retriever

labrador yavru köpeklerimiz gerekli parazit uygulamaları eksiksiz bir şekilde yapıldıktan sonra  İlk aşıları olan Puppy DP aşısını vurmadan kesinlikle teslim edilmemektedir. Irkının bütün özellikerini çok iyi şekilde taşıyan yavrularımız sizlerin huzuruna sunulmaktadır.

Lab’R Team Turkey olarak sizlara sunmuş olduğumuz satılık labrador retriever yavrularımızdan  çok daha kaliteli ırkın özelliklerini çok daha iyi şekilde taşıyan Secereli fci pedigreli bir yavru köpek talep ederseniz sizler için ürettiğimiz secereli yavrularımızın yanı sıra sizlere yurt dışından secereli olarak yavruları micro chipli ve belgeleri ile getirerek teslim edilmektedir.

İRTİBAT : 05435865500

satılık labrador yavruları
satılık labrador yavruları

Satılık Labrador Yavru

Alacağınız Yavrunuzu çok uzun araştırmalar sonucu almanızı tavsiye etmekteyiz. Unutmayın çok uzun bir ömür geçireceğiniz dostunuzu araştırarak alıyoruz.

Aldığınız yavrunuzun farklı bir ırk çıkarak hayatınızda geri dönülmez zorlular çıkarmasına izin vermeyin

yavru labradorretriever
yavru labrador retriever

Labrador Mükemmel bir ev ve aile köpeğidir. Aile ile birlikte zaman geçirmesini çok sever . Çocuklar ile oyun oynamaya bayılır.

Ailenin alfasını yani aile liderinin onun vereceği komutları yerine getirmek içinn can atar. Zaten sizler komut verin diye gözünüzün içine içine bakar.

Labrador Yavrusu almak için doğru yerdesiniz. Türkiyenin en büyük labrador retriever üretim çiftliğinde sizleri görmekten mutluluk duyacağız. Çiftliğimize gelerek damızlık labradorlarımız ile birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Lab’R Team Turkey