labrador yavru

Labrador Retriever Yavru almaya karar verdiniz. Hayatınızda oluşacak mükemmel değişimde sizlerin nelere dikkat ederek yavru labrador sahiplenmeniz ile alakalı sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Öncelik ile sizlere vereceğimiz en güzel önerimiz, bu gün bile bir cep telefonu alırken günlerce araştırma yaparak fiyat ve özellikleri hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Kendimize uygun olan Cep telefonunu uzun araştırmalar sonrasında alıyorsunuz. 15 Yıllık Bir dost ve Çocuklarımızı Emanet ederek birlikte oynamasına izin vereceğimiz Labrador Köpeğimizin araştırmasına biraz daha ince detaylar ile araştırmanızı tavsiye ederiz.

Alacağınız LABRADOR YAVRU köpeğiniz alır iken de sizlere araştırmanız gereken bilgileri yazalım

  • Alacağınız Köpek Çiftliği
  • Yavrunun size uygunluğunu ( Karakteristik olarak )
  • Yavrunun Geçmişi Hakkında bilgi ( Secere Bilgisi )
  • Yavrunun Anne Baba Sağlık Durumu

Labrador Yavru seçiminde dikkat etmeniz gereken hususların bir tanesi de alacağınız yavrunun Ne kadar Orijinal bir labrador olduğudur. Alacağınız labrador yavrusu secereli ise verilen evrak ile bunları görebilirsiniz. Ama yavru seceresiz ise burada iş biraz sizlere düşmektedir. Araştırmalarınızda görselleri çok iyi şekilde expert edip ırk hakkında görsel olarak bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz tavsiye eğer seceresiz bir yavru alacak iseniz alacağınız çiftlik hakkında çok iyi bir araştırma yapın .

labrador yavru
labrador yavru

Gelelim Yavru seçimi Hakkında sizlere Sunulan SECERE belgesi hakkında sizleri bilgilendirmeye, Dünyanın her yerinden labradorlar görmüş ve Türkiye’ye Labrador Getirmiş biri olarak sizlere söyleyeceğimiz tek şey Alacağınız evrak hakkında bilgi sahibi olun.

Bizlere Göre Dünyada Geçerli Olan Tek evrak FCI Seceredir. Sizere farklı farklı federasyonlardan Şecere diye sunulan evraklar bizler için herhangi bir güvenirliği yoktur.
FCI şecereleri Türkiye’de verebilen tek Kurum Köpek Irkları Kinoloji Federasyonudur. Çiftliğimizde üretilen Köpeklerimiz FCI Çatısı Altında üretim Yapmaktadır.

LABRADOR YAVRUSU

Biz Labrador Üretim çiftliği olduğumuz için çiftliğimizde kesinlikle herhangi bir farklı köpek karışımı olmak gibi bir ihtimal kesinlikle olamaz . Çiftliğimizde doğan Yavru Labrador köpeklerimiz hakkında sizlere geçmişi hakkında çok uzun bilgilerde verebilmekteyiz.

Labrador köpeğinin en kötü yanı yavru iken bütün köpekler gibi bir görüntüye sahip olmasıdır. Labrador Köpeklerimizin önemli olan büyüdüğü zaman Alacağı Görsellik bizim için önemli olan bir konudur. Yavru iken görseli çok güzel görünen büyüdüğü zaman farklı bir görüntü ile karşımıza çıkan çok köpek görmekteyiz.


Birde alacağınız labrador yavrunun karakteristik olarak kesinlikle ve kesinlikle ısırma eğilimi yapmaması gerekmektedir. Orijinal bir labrador hiç bir şekilde ısırma eğilimi göstermemektedir. Görsel olarak sevimlikten ziyade bizlere göre daha önemli olan Karakteristik olarak göstereceği özelliktir.

labrador yavrusu
labrador yavrusu

Bizim çiftliğimizde bulunan yetişkin labradorlarımız arasında hiçbirinin ısırma eğilimi yoktur . Çiftliğimizi ziyaret eden ailelerimizin kendileri ve çocukları gönül rahatlığı ile köpeklerimizi sevmektedir.

Labrador Üretim Çiftliğimizde sizleri Bekleyen yavrularımız Türkiye’de Diğer çiftliklerden temin edeceğiniz labradorlar ile kıyaslama yapılacak yavrular değildir.
Unutmayın En Fazla Dişi Labrador ve Erkek Labradorun bulunduğu üretim çiftliğimizde yavru olsunda nasıl olursa olsun mantığı ile kesinlikle üretim yapılmamaktadır.
Bizlerden Temin Edeceğiniz yavrular Özel yavrular olup, Anne ve Babaları Yurtdışından özel üreticilerden Türkiye’ye uzun uğraşlar sonucunda getirilmiş köpeklerdir.

Bunu anlatmamızın önemi çok büyüktür. Uzun yıllardır yavru teslim ederek, farklı farklı ailelere destek verdik. Farklı yerlerden yavru teslim alan ailelerimiz ile yaptığımız konuşmalarda çok farklı olaylar duyduk. Ailenizi ve Çocuklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir yavru alınız. Herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşmayın ..
Sizlere ve Ailenize Alcağınız yavru için Bol Şans Diliyoruz.
Diliyoruz ailenizle uzun zamanlar keyifli bir hayat süreceğiniz ailenize uygun bir yavru almanızı.
Labrador Retriever Turkey