chocolate new litter

Chocolate New Litter Lab’R Team Turkey

Labrador Retriever Turkey olarak A Batın Chocolate yavrularımız dünyaya gelmiştir. 8 tane yavrumuz dünyaya 07.09.2017 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yavrularımızdan 6 tane erkek ve 2 tane dişi yavrumuz bulunmaktadır.

Yavrularımız sıralama usulü ile rezervasyona açılmıştır. Rezervasyonlar hakkında detaylı bilgiyi bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bizler türkiyede Labrador ırkının yurtdışında gördüğü saygıyı görmesi için uğraşmaktayız. labrador retriever ırkı dünyada en çok tercih edilen ırklar arasında yer almaktadır.

Bu ırk türkiyede goldenın tüysüzü denilerek geçiştirilen gerekli değeri verilmeyen bir ırktır.

İRTİBAT : 05435865500

chocolate new litter
chocolate new litter

Çikolata Labrador Yavrusu

Chocolate new litter Labrador yavrularımız hakkında bizler ile iletişime geçebilirsiniz. bizler labrador üretim çiftliğimizde sizlere herzaman daha kaliteli yavruları vermek için uğraşmaktayız.

chocolate labrador türkiyede en çok tercih edilen renkler arasındadır. Çikolata labrador iyi ve sağlıklı bakıldığında mükemmel görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Parlak ve kalın görüntüsü ile labrador retriever ırkının güzel bir temsilcisidir.

Labrador yavrularımız anne altında rezervasyona açıktır. yavrularımız arasında dişi ve erkek tercihleri bulunmaktadır. Seceğiniz labrador yavrusu için bizlerden destek alabilirsiniz.

Doğru yavru seçimi daha sonraki hayatınızda sizlere çok rahatlık sağlayacaktır. Bu konuda bizlerden destek alabilirsiniz ve doğru yavru seçimi hakkında sizlere destek verebiliriz.

Labrador Retriever Olarak sizlere her zaman destek vermekten mutluluk duyarız. Bilgilerimizi silzer ile paylaşarak sizlere yardımcı olabilmek bizleri çok mutlu edecektir.

Labrador Retriever Turkey