izmir kopek yarismasi abrador

izmir international yarışma

İzmirde 19*20 – 01 – 2019 tarihlerinde Uluslararası yapılan yarışmada bizleri Lab’R Team Brighton Temsil etmiş bulunmaktadır.

Barni çıkmış olduğu ilk Junior kategoride hakemlerin beğenisinde bizleri gururla temsil etmiştir. Türkiyede Yapılan İntenational yarışmalar arasında türkiyede en iyi yarışmalar içinde bulunan izmir yarışmasına köpeklerimiz ile katıldık

19-01-2019 tarihinde yapılan yarışmada Köpeğimiz Barnie kendini göstererek bizlere gurur verici sonuçlar ile gururlandırmıştır.


JCAC -JBOB

20-01-2019 Tarihinde yapılan yarışmada ise barnie üzerine koyarak bizleri daha çok gurur verici sonuçlarla ne kadar iyi üretim yaptığımızı bizlere kanıtlamış oldu
JCAC – JBOB – BOB -BOG1 – JBIS2

Junior kılasmanında yarışmada En iyi ikinci köpek olarak bütün ırklar arasında ne kadar iyi bir köpek olduğunu kanıtlamıştır.

JBIS Türkiyede bütün yarışmaya giren bütün ırklar arasında yapılan yarışma demektir.

Sonuçlarını alarak bizlerin üretimi olarak türkiyede üretilmiş en iyi labrador olduğunu bize kanıtlamıştır.

İzmir international yarışma

izmir kopek yarismasi abrador
izmir international yarışma
izmir cacib labrador
izmir cacib labrador

Her köpek için belirlenmiş uluslararası standartlar bulunduğunu söyleyen Ümit Özkanal, hakemlerin bu standartlar doğrultusunda kafa, göz, diş yapısını, ön ve arka ayakları ile tüy yapısını değerlendirerek derecelendirme yaptığını dile getirdi.

Her ırk önce kendi yaş gurubunda kendini sergileyerek daha sonra kendi ırkı arasında bütün kategoriler arasında kendini göstermetir. Daha sonra ise bağlı olduğu gurupta kendini göstererek en son buradan 1ci olarak çıkan köpek bütün ırklar arasında kendini göstermektedir.