istanbul secereli labrador Yavrumuzu teslim ettik

Ukraynadan özel olarak getirmiş olduğumuz FCİ secereli labrador yavru muzu istanbuldan gelen müşterimize teslim ettik. Özel olarak bizlerden talep ettikleri beyaz labrador yavrumuzu uzun detaylı bir araştırma sonucunda bularak müşterimize sunduk. Yavrumuzun anne babasının resimlerini göstererek gelcekte nasıl bir labrador olacağını görmüş oldular

Safkan mükemmel kalitede olan yavrumuz ırkının özelliklerini çok iyi şekilde taşımaktadır. Anne babaları ukraynada bir çok yarışmada kendini kanıtlamış bir köpeklerdir.

istanbul secereli labrador

secereli labrador neden önemlidir.
Alcağınız labrador ırkı yavrunuz secereleri ile sizlere gelcekte nasıl bir labrador olacağını gösterecektir. Ebevyleri kayıt altında üretilerek gelecekte olacak yavrulara genetik aktarımının sorunsuz olacağını gösterecektir.

Yavrularımız Irkının Bütün özelliklerini en iyi şekilde taşıyan ve farklı karakter oluşumu gibi bir süprizlerin olmayacağı bir ırktır. Labrador ırkında olması gereken bütün karakter ve genetik özellikleri en iyi şekilde taşımaktadırlar.

istanbul secereli labrador
istanbul secereli labrador

Türkiyede ve Dünyada en çok tercih edilen renkler arasında olan beyaz renkte labrador retriever yavrularımız anne altında sizlerin beğenisine sunulmuştur.

secereli labrador yavrularımız ırkının bütün özelliklerini en iyi şekilde taşımaktadır. Labrador retriever yüzündeki masumuyetin en fazla belli olduğu renk olan beyaz labrador retriever yavrularımız FCİ A secereye sahiptir.

Getireceğimiz labradorları uzun arayışlar sonrasında özellikle seçerek türkiyeye getirmekteyiz. Getireceğimiz labradorlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçiniz

Labrador Retriever Turkey