satilik kahverengi labrador

Chocolate Labrador Retriever Yavruları

Labrador Retriever Turkey olarak Chocolate yavrularımız dünyaya gelmiştir. 8 tane yavrumuz dünyaya 22.11.2017 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yavrularımızdan 5 tane erkek ve 3 tane dişi yavrumuz bulunmaktadır.

satilik chocolate labrador

satilik chocolate labrador

Yavrularımız sıralama usulü ile rezervasyona açılmıştır. Rezervasyonlar hakkında detaylı bilgiyi Labrador Retriever Turkey Olarak bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bizler  türkiyede Labrador Retriever ırkının yurtdışında gördüğü saygıyı görmesi için uğraşmaktayız.  ırkı dünyada en çok tercih edilen ırklar arasında yer almaktadır. Ülkemizde ise goldenın tüysüzü denilerek geçiştirilen gerekli değeri verilmeyen bir ırktır.

Dünyanın Her yerinde Rehabilitasyon ve ileri itaat köpeği olarka bilinen labrador ırkının en değerli rengi olan chocolate türkiyedeki adı ile çaklıt labrador yavrularımız hakkında detaylı bilgi için bizleri arayınız.

İRTİBAT : 05435865500

Türkiyenin en iyi üretileri arasında yer almaya çalışmaktayız. Emek verdiğmiz bir ırkta sıran üreticiler ile lütfen bizleri kıyaslamayınız. bizler için detaylı bilgileri sizlerin yazılarının olduğu facebook sayfamızdan görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/labradorretrieverturkey/

https://www.instagram.com/labradorretrieverturkey/

satilik kahverengi labrador

satilik kahverengi labrador

Chocolate Labrador ;

Evinize alacağınız labradorunuzu almaya karar vermeniz gerçekten çok güzel. Labrador retriever ırkı çok akıllı ve kurnaz bir ırktır. Evinizin neşesini üst seviyeye çekecek mükemmel bir dosttur. Labradorunuzun bakımı hakkında bulabileceğiniz en detaylı bilgiler yavru labrador bakımı yazımızda bulunmaktadır. Labradorumuzu evimize aldığımız andan itibaren köpeğinizin eğitimi başmaktadır. Eğitim için yavru labrador eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz.

Yavrunuza evinizde bakacaksanız evinizde yaşayabileceğiniz en büyük sorun tuvalet eğitimi sorunudur. Yavru labradorunuz tuvalet eğitimi vermenin en kolay yolu sizler için derlediğimiz yavru labrador tuvalet eğitimi yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir Labrador Aldığınız zaman en dikkat etmeniz gereken şey labradurunuzun beslenmesidir. Mükemmel obez olan bu ırk verdiğiniz herşeyi mükemmel bir iştahla yemesi ile bilinmektedir. Labradorunuzun Beslenmesi hakkında bilmeniz gereken bütün herşey yavru labrador beslenmesi yazımızda Bulabilirsiniz.

Teşekkürler
Labrador Retriever Turkey

chocolate labrador

chocolate labrador

cikolata labrador

cikolata labrador

satilik kahverengi labrador

satilik kahverengi labrador

satilik yavru chocolate labrador

satilik yavru labrador